A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Shko poshtė

A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Mesazh  Flavius prej 17.09.13 0:34

Duke absurditet por ka shume njerez qė kerkojne ndihme kur jane ne telashe te personat qe merren me okultizem dhe ezoterizem, a keni qene edhe ju nder ta?
Nese po na tregoni pervojen tuaj, a ishit te kenaqur apo te zhgenjyer nga ky takim.
Ndihme e vertete apo sharlatanizem!!!
avatar
Flavius

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Mesazh  Zattoo prej 17.09.13 8:56

Une kam konsultuar nje person qe praktikokte reiki dhe ne pergjithesi kam qene i kenaqur me punen e tij.
avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Mesazh  Anon prej 18.09.13 1:05

Kam kontaktuar dhe kontaktoj me personat ne fushat ezoterike,reikarnike dhe hipnotizues por asnjehere te kerkoj njefare lloj ndihme nga keta persona!
Mendoj qe njeriu ndihmen e ka brenda vetes me ane te autosugjesitonit!
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Mesazh  syri i art prej 31.03.15 13:41

KUSH KERKON GJEN..te kerkosh ndihm nuk esht e leht,shum ma leht esht per ate qe ofron ndihm...por mvaret se ĒFARĖ ndihme kerkon..! por ndihma shpierterore,te vjen nese je i hapur,pranues,ajo ma shum ose krejt mvaret nga ai qe kerkon ndihm,por duhet gjithnje degjuar ndjenjat e mira ne komunikim shpirteror,vetem ato jan te sakta fjalet i merr era...!
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni kėrkuar ndihmė ndonjėherė te...?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi