Bjeshket e Namuna

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bjeshket e Namuna

Mesazh  nefilim prej 16.09.13 13:58

Do isha shume mirnjohes nese dikush jep informacione per Bjeshket e Namuna.
avatar
nefilim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bjeshket e Namuna

Mesazh  Elsavrana prej 16.09.13 20:32

Lexo Eposin e Kreshnikeve...Mujin dhe halilin...aty ka shume informacion...dhe jemi nder popujt e zgjedhur qe kemi nje EPOS
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bjeshket e Namuna

Mesazh  nefilim prej 18.09.13 11:48

me kan then shpesh qe cdo mjet fluturimi e anashkalon ate zon, madje nje her nje helikopter francez esht rezuar dhe ne media nuk e dhan qe esht rezuar pikerisht ne kte zon, me kan then qe shum veta kan mar ate rrug dhe sjan kthyer me, dicka fshihet aty
avatar
nefilim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bjeshket e Namuna

Mesazh  Lapsi prej 18.09.13 19:05

Na ka folur edhe zysha e gjeokrafise per ketehttp://en.wikipedia.org/wiki/Prokletije
avatar
Lapsi

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bjeshket e Namuna

Mesazh  nefilim prej 19.09.13 13:33

nuk isha i interesuar se sa metra i lart esht etj etj, lexo me siper
avatar
nefilim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi