Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Shko poshtė

Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Crash prej 15.09.13 21:23

Ju lutem nėse e dini dikush kete sekretin e syrit te tret apo nqofse ka arritur dikush ta hap me tregoni sepse kam dėshir shum ta mėsoj

me kontaktoni ju lutem
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Tanki prej 15.09.13 22:08

Ne fakt eshte nje Koleg i imi i rri ketu qe arrin te shoh me syrin e trete , ai quhet DEDOLO dhe mendoj se mund te ju ndihmonte ne kete drejtim .
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

http://fb.com/psikologjiajone

Mesazh  Muneer prej 15.09.13 22:20

Crash shkruajti:Ju lutem nėse e dini dikush kete sekretin e syrit te tret apo nqofse ka arritur dikush ta hap me tregoni sepse kam dėshir shum ta mėsoj

https://www.facebook.com/filozofiaa me kontaktoni ju lutem
:)) Shiko mos gjen ndoonje informacion ketu ne foorum..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  The Punisher prej 16.09.13 6:58

Asnje nga ky forum nuk di ceshte dhe si hape syri i 3 , kane lexuar apo degjuar por se kane provuar. ju njerz nqs jeni mbi normalen pse sna tregoni ose pse nuk beni ne jeten tuaj dicka me te madhe nga ajo qe jetoni cdo dite.
avatar
The Punisher

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  besnikpertan prej 16.09.13 17:35

Mund te me tregoj kush,qka ka lidhje syri i trete me kta out of body experience-eksperienca jasht trupit
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush mund tė mė tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi