Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  Neo prej 15.09.13 1:07

Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Ky ushtrim ėshtė i dobishėm pėr tė rritur aftėsinė tuaj tė pėrqendrimit dhe tė vullnetit tuaj.
Shikimi i juaj do tė bėhen mė i fuqishėm dhe fascinues.

Shikoni njė njollė rrethore tė zezė me permasa tė njė pjesė tė monedhės, tė vizatuar nė njė sfond tė bardhė. Ju mund ta vizatoni kėtė nė njė karton vizatimi.Vendoseni kėtė pėrballė jush nė njė distancė prej 1.50 m. Mundohuni tė ia ngulni sytė pa lėvizur ēerpikėt, sa mė gjatė qė tė jetė e mundur.

Nė fillim ju nuk mund tė ketė sukses pėr disa sekonda, por gradualisht ju do tė arrini deri nė 10, 20 ose edhe 30 minuta. Pėrdorni shikimi tuaj magnetikė pėr tė prodhuar njė efekt hipnotik dhe pėr tė rritur ndikimin tuaj mbi tė tjerėt.

Ky lloj ushtrimi hap derėn pėr nivele tė veprimeve superiore.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  aqua prej 15.09.13 1:08

E kam arrit kete vit.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  Muneer prej 15.09.13 1:12

Nje menyre tjeter

Vendoset koka ne nje kove me uje dhe mbahen syte hapur per 20 minuta. Provojeni per 2 jave rresht..

Syte marrin nje shkelqim dhe qendrueshmeri. Gati per te manipuluar cdokend qe te shikon ne sy...
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

411


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  mario-marku.al prej 28.09.13 23:44

Si mund ta mbajme koken ne uije?
avatar
mario-marku.al

Sekreti I Jetes Jeto Gjithmon Ne Te Tashmen ... Smile

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Parapsikologjia dua te te pyes... Shiko poshte.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 24.05.14 18:59

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Nje menyre tjeter

Vendoset koka ne nje kove me uje dhe mbahen syte hapur per 20 minuta. Provojeni per 2 jave rresht..

Syte marrin nje shkelqim dhe qendrueshmeri. Gati per te manipuluar cdokend qe te shikon ne sy...
Parapsikologjia po nese syte fillojne te me djegin ne uje, cfare te bej?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  Muneer prej 24.05.14 20:49

BiselarThe new magician shkruajti:
Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Nje menyre tjeter

Vendoset koka ne nje kove me uje dhe mbahen syte hapur per 20 minuta. Provojeni per 2 jave rresht..

Syte marrin nje shkelqim dhe qendrueshmeri. Gati per te manipuluar cdokend qe te shikon ne sy...
Parapsikologjia po nese syte fillojne te me djegin ne uje, cfare te bej?

mos u shqeteso se do mesohesh.. edhe nqs te lotojne leri te lotojne por mbaj sa te mundesh.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

411


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa here ne dite duhet ta provoj une kete Psiko-Parapsikologjia?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 24.05.14 22:50

Dhe a eshte e sigurt se mund te manipuloj gjithkend me ane te syve?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  Muneer prej 24.05.14 23:33

BiselarThe new magician shkruajti:Dhe a eshte e sigurt se mund te manipuloj gjithkend me ane te syve?

1 here ne dite.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

411


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  Muneer prej 24.05.14 23:37

Dedolo shkruajti:E kam arrit kete vit.
:-)
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

411


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Mesazh  extraterestrial prej 27.07.14 15:57

tashmme e kam arritur kete, dhe po funksionon
avatar
extraterestrial

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E kunderta!

Mesazh  elalbanese123 prej 05.08.14 2:44

Neo shkruajti:Praktikė - Vėshtrimi Magnetikė

Ky ushtrim ėshtė i dobishėm pėr tė rritur aftėsinė tuaj tė pėrqendrimit dhe tė vullnetit tuaj.
Shikimi i juaj do tė bėhen mė i fuqishėm dhe fascinues.

Shikoni njė njollė rrethore tė zezė me permasa tė njė pjesė tė monedhės, tė vizatuar nė njė sfond tė bardhė. Ju mund ta vizatoni kėtė nė njė karton vizatimi.Vendoseni kėtė pėrballė jush nė njė distancė prej 1.50 m. Mundohuni tė ia ngulni sytė pa lėvizur ēerpikėt, sa mė gjatė qė tė jetė e mundur.

Nė fillim ju nuk mund tė ketė sukses pėr disa sekonda, por gradualisht ju do tė arrini deri nė 10, 20 ose edhe 30 minuta. Pėrdorni shikimi tuaj magnetikė pėr tė prodhuar njė efekt hipnotik dhe pėr tė rritur ndikimin tuaj mbi tė tjerėt.

Ky lloj ushtrimi hap derėn pėr nivele tė veprimeve superiore.


Ne rregull, po nese duam te kthehemi ashtu sic ishim si behen, nuk shpjegove kete besoj se te gjithve ju intereson
avatar
elalbanese123

nothing else metter

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi