Krijimi i Sigil Magjisė

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KRIJIMI I SIGIL MAGJI

Mesazh  excommunicated prej 11.09.13 10:19

KRIJIMI I SIGIL MAGJI

E ZBULUAR NGA AUSTIN OSMAN SPARE, ESHTE MAGJIA ME E THJESHTE QE NJOH UNE DHE MUND TE PERDORET PRAKTIKISHT NGA TE GJITHE, MUND TE PERDORET QOFTE PER MIRE OSE PER KEQ KJO VARET NGA JU.

JA SI BEHET

avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  excommunicated prej 11.09.13 12:10

KRIJIMI I SIGIL

PER TA CHARGUAR _ENERGJETIZUAR SIGIL SHIKOAUSIE THOTE SE MUND TA BENI ME INTENT, VULLNET DHE DESHIRE POR KA EDHE NJE MENYRE TJETER, FRYMIMI I VETEDIJSHEM.

IMAGJINONI SE PO MERRNI FRYME  NJE DRITE TE BARDHE NE TE ARTE NGA UNIVERSI OSE ZOTI JUAJ PERSONAL DHE NE NXIERRJE TE FRYMES IMAGJINONI SE KJO DRITE PO CHARGON_ENERGJETIZON SIGIL.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  excommunicated prej 12.09.13 11:04

ME FALNI DREJTUESA _APO KUSHDO QE FUT HUNDET KETU_ PO ME CMENDNI ME KETO QE BENI ME SHKRIMET E MIJA UNE KISHA HEDHUR TRE VIDEO KETU JO DY -VETEM KESHTU MUND TA MARIN VESHE SI BEHET SIGIL EDHE PSE VIDO E TRET ISHTE PAK QESHARAKE_--DHE MOS FUSNI HUNDET NE SHKRIMET E MIJA .-PERNDRYSHE ADIOS -GJITHMONE ME KILOMETRAZH ZERO JUVE.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  Indri prej 31.01.14 21:10

mund te na e thuash ti ne shqip se si bohet dhe per cfar esht???
avatar
Indri

MONOM

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  Dilan prej 14.09.14 16:03

A mundet dikush te me ndihmoj duke me treguar se si beht kjo sepse nuk e kuptoj mire anglishten
avatar
Dilan

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  excommunicated prej 14.09.14 17:52

kjo sherben per krijimin e enteniteve(larvave me sakt)-T.McKnight ka permendur dicka si behet.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i Sigil Magjisė

Mesazh  excommunicated prej 14.09.14 17:55

kto video japin vetem info jo me shum-duhet me sh per te krijuar 1 entenit me m.e sigilave.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi