Thenie te ndryshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:28

Duaj ate qe ke dhe jo ate qe duhet te kesh. Sepse jeta eshte kjo qe eshte dhe jo ajo qe duhet te jete.
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:29

Nga e shkuara meso, te tashmen jeto, per te ardhmen enderro!
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:30

Gjerat me te bukura ne jete as nuk shihen . . . As nuk preken . . . Por thjesht ndihen . . . !!
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:31

Injoro dhe buzeqesh. Arma me vdekjeprurese per armikun tend.
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:32

Dhuroja zemrėn tėnde vetėm dikujt qė nuk do tė harrojė asnjėherė sa me fat ėshtė qė e ka atė!
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 11.09.13 17:34

Dikush te do per ate qe ti je, jo per ate do duhej te ishe . . Prandaj mos ndrysho per asnje, ji ky/kjo qe je!!
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 12.05.15 22:08

Dikush ka, por nuk di. Dikush din por nuk ka
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 12.05.15 22:12

Kjo esht jeta
sot je neser sje
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 12.05.15 22:13

jeta te meson qe tmos ti besosh askujt
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 12.05.15 22:14

asnje rruge nuk eshte e gjate ne fund te saj te pret dicka e bukur
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:45

Mos Lendo Nje femer
E Ti ke nje Moter
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:45

Shkolla, te meson
Esht familja, ajo qe te edukon
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:46

Vendose koken, pran rrahjeve te zemres time <3
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:47

Mos ec pran meje sikur te ishim tpanjohur
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:51

Nuk esht e veshtir te harrosh, esht me shum se e veshtire
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Jetmira prej 02.09.15 8:52

Kur tmerr malli, kujtoje se vet mki lon me shku
avatar
Jetmira

768


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  aqua prej 09.12.15 21:35

zez~


Edituar pėr herė tė fundit nga ^ nė 10.12.15 0:23, edituar 7 herė gjithsej
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenie te ndryshme

Mesazh  Gabriel prej 11.12.15 12:36

Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

211


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi