Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 09.09.13 12:36

Nje djal i axhit i kan bere sihir,nganjeher behet me mir po gjithe ka sulme ne koh te caktura,prej sihirit nga larg sepse kshtu u pastrua ne te gjitha aspektet,pse thash se eshte i bere sihir nga larg sepse tash qe perdore nje lloj hajmalie nuk i ndodhin sulmet,por ne momentin qe e hjek hajmalin athere ju kthehet,si eshte bere dhe ta gjejm vendin e sihirit,pres nga ju vllazni dhe motra te me jepni pergjigjje.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 09.09.13 12:49

Harrova ti permend simptomat e sihiri te atij sulmi ne ate qast i vie frike e pakuptueshme,temperature nga mbrenda,ndonje here edhe te fiket.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 10.09.13 9:28

Problemi eshte zgjidhur tema mund te mbyllet.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  Trigon prej 10.09.13 15:25

besnikpertan shkruajti:Nje djal i axhit i kan bere sihir,nganjeher behet me mir po gjithe ka sulme ne koh te caktura,prej sihirit nga larg sepse kshtu u pastrua ne te gjitha aspektet,pse thash se eshte i bere sihir nga larg sepse tash qe perdore nje lloj hajmalie nuk i ndodhin sulmet,por ne momentin qe e hjek hajmalin athere ju kthehet,si eshte bere dhe ta gjejm vendin e sihirit,pres nga ju vllazni dhe motra te me jepni pergjigjje.
perdorimi i hajmalive ndalohet sepse ne to mund te kete vargje te Kuranit te shkruara mbrapsht pastaj te bera me urine e felliqesira tjera,keshtuqe ai mund te kerkoje ndihme nga nje hoxhe qe kendon rukje ja numri i nje hoxhe ne qoftese jeni ne Kosove. Llukman Neziri

00 389 70 468 958

dhe mos shkoni tek ata pseudohoxhallare qe bejne hajmali sepse aty vetem se behet marreveshjes mes shejtanit te ri dhe pseudohoxhes.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.386


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 10.09.13 15:56

Po eshte e vertet problemi eshte zgjidhur ne ket menyre me rukje,falemenderit per informim.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  Trigon prej 10.09.13 17:27

besnikpertan shkruajti:Po eshte e vertet problemi eshte zgjidhur ne ket menyre me rukje,falemenderit per informim.
Me vjen mire qe eshte zgjidhur me ane te rukjes pasi qdo forme tjeter eshte veqse nje mashtrim.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.386


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  excommunicated prej 11.09.13 12:38

Qe te besh magji duhet te dish bazat I.si te invokosh energjine.II.Si te manipulosh enegjine>III.Si ta drejtosh ate. Per tu mbrojtur ndaj magjise ka shume menyra. Per ta gjetur pastaj eshte pak e veshtire nqs sidomos kur eshte e bere me urdher ne subkoshienc_kurse ato qe behen me evokimin jane si ti veshe dinamitin vetes dhe tjetri ta degjoje ate.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 11.09.13 13:43

Little Professor shkruajti: Per ta gjetur pastaj eshte pak e veshtire nqs sidomos kur eshte e bere me urdher ne subkoshienc_kurse ato qe behen me evokimin jane si ti veshe dinamitin vetes dhe tjetri ta degjoje ate.
ketu nuk kuptova asgje Little professor
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  besnikpertan prej 11.09.13 19:09

Trigon shkruajti:
besnikpertan shkruajti:Po eshte e vertet problemi eshte zgjidhur ne ket menyre me rukje,falemenderit per informim.
Me vjen mire qe eshte zgjidhur me ane te rukjes pasi qdo forme tjeter eshte veqse nje mashtrim.
problemi eshte se iu kan kthyer siptomet e meparshme,qka po me sygjeroni
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  Trigon prej 11.09.13 21:23

Little Professor shkruajti:Qe te besh magji duhet te dish bazat I.si te invokosh energjine.II.Si te manipulosh enegjine>III.Si ta drejtosh ate. Per tu mbrojtur ndaj magjise ka shume menyra. Per ta gjetur pastaj eshte pak e veshtire nqs sidomos kur eshte e bere me urdher ne subkoshienc_kurse ato qe behen me evokimin jane si ti veshe dinamitin vetes  dhe tjetri ta degjoje ate.  
O njerez nuk mund te mbrohesh nga magjia perveqse me ane te fjales se Zotit(Kuranit).Ēdo gje tjeter eshte mashtrim eshte iluzion.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.386


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  Flavius prej 11.09.13 21:40

Shkrim jashte temes...
avatar
Flavius

117


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si behet magjia sihiri,si gjendet vendodhja

Mesazh  Trigon prej 11.09.13 21:54


Shkrim jashte temes...
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.386


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi