Si te kontrolloj gjera qe nuk i kuptoj se si ndodhin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te kontrolloj gjera qe nuk i kuptoj se si ndodhin

Mesazh  babino prej 05.09.13 13:25

Mund te me ndimoni parashikoj gjerat qe do ndodhin pak minuta perpara,dhe kur dicka qe mendoj per momentin  ndodh ashtu sic e dua une
kush eshte nga ju ka njohuri nga mbinatyralet te me ndimoj si te permisoj fuqit e mia.ju faleminderit
babino

ndjej boten e pertejme

2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontrolloj gjera qe nuk i kuptoj se si ndodhin

Mesazh  Silbi prej 05.09.13 14:46

babino shkruajti:mund te me ndimoni parashikoj gjerat qe do ndodhin pak minuta perpara,dhe kur dicka qe mendoj per momentin  ndodh ashtu sic e dua une
kush eshte nga ju ka njohuri nga mbinatyralet te me ndimoj si te permisoj fuqit e mia.ju faleminderit
po t ndihmoj. Te keshilloj te besh nje vizite tek psikologu.
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

58

Mesazh  syri i art prej 05.09.13 16:20

per ta kontrolluar mendjen ,ndihmon vetem Meditimi,nga te kuptuarit vjen pergjigjja...
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305

Mesazh  The Explorer prej 05.09.13 16:44

Mstere te verteta ,mua nuk me ndodh saktesisht keshtu porme ndodh cdo 2 ose 3 dite DEJA VU apo mendoj sikur do ndodh dicka dhe ne ate moment ajo ndodh, veprimet, personat, te gjitha, edhe tingujt akoma
The Explorer

Kur meson dicka, cilado qofte ajo DICKA ,kupton ne te vertete se sa pak di

9

the explorer ne te vertet

Mesazh  babino prej 06.09.13 9:08

ne te vertet kshu me ndodh qe dicka qe une mendoj ndodh pas pak minutash cdo gje qe mendoj plus qe edhe grate shtatzene pavarsisht se ne car muaji jane une edi se cfar gjinie eshte femija sikur dicka me tregon ne ate moment dhe vetem me nje te pare femren edi qe cfar gjinie ka femija.ose kur shikoj dike qe dhe mendoj qe ai person te me pergjigjet ashtu si dua une ne te vertet ai pas disa sekondash ashtu pergjigjet. kush ka njohuri per keto gjera
plus qe edhe kur shikoj nje kafshe cfaredolloj vetem me ane te mendimit dhe shikimit kafsha ben ate qe une i them .. me respekt
babino

ndjej boten e pertejme

2

Mesazh  joniceni prej 06.09.13 13:15

Edhe mua me ndodh kshtu diqka ndohere i ndjej apo i mendoj ngjarjet para se te ndodhin qofshin tmira dhe tkqija,si ndodhin kto nuk kam shpjegim.
joniceni

<< I'm albanian I have born to fight>>

16

Mesazh  joniceni prej 06.09.13 13:37

More tan qenkemi supernatural
joniceni

16

Mesazh  joniceni prej 06.09.13 15:22

Ke tdrejt se njerzit qe nuk jan shqetsuar ne jeten e tyre nuk besojn e merren me kto,por ka njerzit qe dojn vet me qef jan exploruer,por ka edhe asi qe kerkoj zgjidhje dhe zgjidhje japin sepse jan lindur te luftoj per meshiren e atij nalt,gjithmone ekziston nje shpjegim per gjithqka edhe pse nuk e dijm dhe thom paranormale,por sipas memdimit tim me mir te thuash se vet bota eshte supernaturale.
joniceni

16

.............

Mesazh  Devi prej 06.09.13 21:21

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....................... kush mund te me ndihmoje, sa here shof te tilla tema me vjen te ulerij... ahahahahahha
Devi

68

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi