I Pash Alienet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

I Pash Alienet

Mesazh  Crash prej 04.09.13 12:20

Tė hapim nje tem nga alienet a ka pasur gjurm nga ju ka par ndokush alien nga kush u krijuam zoti apo alinet,
Mua nje dit isha me nje shok ora ishte rreth 22:30 e nates pastaj pam nje drit lart qe levizte me shpejtsi te madhe un dhe shoku im ishim te friksuar, pam se ajo drit ra ne tok nuk e pam se qfar ndodhi me ta apo kush ishin por e pam se ajo drit pernjeher u zhduk dhe te nesermit shkuam e vizituam ate vend nuk kishte asnje gjurm asnje shej, qfar thuani ka mundur me qen ndonje ndikim alien apo qfar ju lutem te me shpjegoni diqka


edhe like faqes https://www.facebook.com/pages/Alienet-e-Lasht%C3%ABsis/672006216145715 ktu do keni shume shenime per ta
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  aqua prej 04.09.13 13:19

mua mka ndodh 2 dit tnjejten or tnjejten minut qe kam par.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  Crash prej 04.09.13 13:28

amo aja drit levizte me shpejtsi nga cila do ane dhe ra ne tok pastaj papritur u zhduk ajo levizte ne menyr te shpejt ne hapsir sa shkonte anej vinte persiri kendej me nje shpejtsi te pa imagjinushme
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  aqua prej 04.09.13 13:40

shiko un isha ne balco dhe ora 22:36 sod dhe te nesermen prap 22:36 benej levizje te ndryshme derisa me nfund e kam kuptuar qfar sinjali jepnin
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  Crash prej 04.09.13 14:11

Me duket ti nuk kupton si tham un ajo drit doli levizte me nje shpejtsi te pa imagjunushme shum te shpejt ajo drit ra ne tok dhe pas disa u zhduk te nesermen nuk kemi par me e kemi vizituar at vend nuk ka pas asnje gjurm ajo shpejtsi levizte shum e madhe dhe drita her tkurrej her zgjerohej me vjen keq qe nuk e kam inxhizuar ishi bindur edhe vet nuk mund dot me fjal tua shpjegoj sepse aj drit po me mahniste dhe nuk e kisha par kurr me par nuk ngjante me nje drit avion apo ndonje yll ajo drit ishte krejtsisht ndryshe nga keto tjerat nuk e kisha par kurr me par at drit
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  Crash prej 04.09.13 18:56

Dedolo shkruajti:nuk mundem ta them ktu.
Dedolo nga kush ishte aj sinjal
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi