I Pash Alienet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

I Pash Alienet

Mesazh  Crash prej 04.09.13 12:20

Tė hapim nje tem nga alienet a ka pasur gjurm nga ju ka par ndokush alien nga kush u krijuam zoti apo alinet,
Mua nje dit isha me nje shok ora ishte rreth 22:30 e nates pastaj pam nje drit lart qe levizte me shpejtsi te madhe un dhe shoku im ishim te friksuar, pam se ajo drit ra ne tok nuk e pam se qfar ndodhi me ta apo kush ishin por e pam se ajo drit pernjeher u zhduk dhe te nesermit shkuam e vizituam ate vend nuk kishte asnje gjurm asnje shej, qfar thuani ka mundur me qen ndonje ndikim alien apo qfar ju lutem te me shpjegoni diqka

edhe like faqes https://www.facebook.com/pages/Alienet-e-Lasht%C3%ABsis/672006216145715 ktu do keni shume shenime per ta
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit

110

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Pash Alienet

Mesazh  aqua prej 04.09.13 13:19

mua mka ndodh 2 dit tnjejten or tnjejten minut qe kam par.
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.

232

Mesazh  Crash prej 04.09.13 13:28

amo aja drit levizte me shpejtsi nga cila do ane dhe ra ne tok pastaj papritur u zhduk ajo levizte ne menyr te shpejt ne hapsir sa shkonte anej vinte persiri kendej me nje shpejtsi te pa imagjinushme
Crash

110

Mesazh  aqua prej 04.09.13 13:40

shiko un isha ne balco dhe ora 22:36 sod dhe te nesermen prap 22:36 benej levizje te ndryshme derisa me nfund e kam kuptuar qfar sinjali jepnin
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.

232

Mesazh  Crash prej 04.09.13 14:11

Me duket ti nuk kupton si tham un ajo drit doli levizte me nje shpejtsi te pa imagjunushme shum te shpejt ajo drit ra ne tok dhe pas disa u zhduk te nesermen nuk kemi par me e kemi vizituar at vend nuk ka pas asnje gjurm ajo shpejtsi levizte shum e madhe dhe drita her tkurrej her zgjerohej me vjen keq qe nuk e kam inxhizuar ishi bindur edhe vet nuk mund dot me fjal tua shpjegoj sepse aj drit po me mahniste dhe nuk e kisha par kurr me par nuk ngjante me nje drit avion apo ndonje yll ajo drit ishte krejtsisht ndryshe nga keto tjerat nuk e kisha par kurr me par at drit
Crash

110

Mesazh  Crash prej 04.09.13 18:56

Dedolo shkruajti:nuk mundem ta them ktu.
Dedolo nga kush ishte aj sinjal
Crash

110

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi