Jashtėtokėsore, apo specie e re e panjohur

Shko poshtė

Jashtėtokėsore, apo specie e re e panjohur

Mesazh  Luli prej 01.09.13 13:17

Jashtėtokėsore, apo specie e re e panjohurNjė specie misterioze zbulohet nga disa punėtorė tė rojės kufitare bregdetare gjermane. Ajo menjėherė u transferua nė Institutin IFM-Geomar, ndėrkohė qė mbetet enigmė se ēfarė nė tė vėrtet ėshtė ajo specie!

Video nė fjalė u publikua para pak ditėsh nga sajti Liveleak.

Ekspertėt janė nė dilemė dhe ende nuk janė ende nė gjendje tė pėrcaktojnė origjinėn e kėsaj specie tė ēuditshme.

A bėhet fjalė pėr ndonjė gjallesė jashtėtokėsore, apo ndonjė specie tė pa studiuar mirė tė ujit nė Tokė, mbetet tė shihet nė javėt e muajt  e ardhshėm.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi