Mister - Pemėt zhduken nė sekondė

Shko poshtė

Mister - Pemėt zhduken nė sekondė

Mesazh  Odin prej 28.08.13 22:44

Misteri qė mbulon Lousianėn. Pemėt zhduken nė sekondė

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mister - Pemėt zhduken nė sekondė

Mesazh  Ariu prej 29.08.13 0:42

Nuk mund te them qe eshte nje mister.
Me shume eshte fundosje Tokes,grope karstike sic formohen edhe liqenet.
Dheu bie nga niveli normal duke formuar nje grope.Kjo grope me pas mbushet me depozitime dhe uje duke formuar nje pellg apo liqen.
Ne kete rast ndodhi prane nje lumi apo cfaredo qofte,dhe u mbush menjehere.
Po per tu habitur eshte shpejtesia me te cilen ndodh.
Ndoshta Nena Natyre e ka pasur me nxitim.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi