Stresi ne jeten e perditshme dhe lidhja me Meditimin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Stresi ne jeten e perditshme dhe lidhja me Meditimin

Mesazh  Zattoo prej 19.08.13 10:06

Stresi ne jeten e perditshme dhe lidhja me Meditimin

avatar
Zattoo

667


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi