Zhurma e ēuditshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zhurma e ēuditshme

Mesazh  niku magic man prej 16.08.13 2:33

Ne rregull po e filloj kete tregim sonte ngjarja esht 100% e vertet.
ishim disa shok dhe shoqe qe dilnim te luanim jasht gjithmon dhe rrinim deri von jasht
dhe  gjithmon ndegjonim  nje lloj zhurme sikur po leviznin dyer prej hekuri apo telat e nje shtepije te vjeter aty  afer.
me pas te gjth ne u rritem ne moshen qe jemi tani te gjith e harruam
por nje nat edhe pse shtepija e vjeter ishte rrezuar   edhe telat e vjeter me nuk ishin ajo zhurm e ēuditshme u ndegjua...!
Nuk e di se nga vjen nuk e di se ēfare eshte..?
Por  e di qe ka qene gjithmone dhe ashtu do te  jete.

#GJITHĒKA E BAZUAR NE NGJARJE TE VERTETE
avatar
niku magic man

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si ka mundesi qe edhe tani je frikacak.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 19.05.14 18:59

niku magic man shkruajti:Ne rregull po e filloj kete tregim sonte ngjarja esht 100% e vertet.
ishim disa shok dhe shoqe qe dilnim te luanim jasht gjithmon dhe rrinim deri von jasht
dhe  gjithmon ndegjonim  nje lloj zhurme sikur po leviznin dyer prej hekuri apo telat e nje shtepije te vjeter aty  afer.
me pas te gjth ne u rritem ne moshen qe jemi tani te gjith e harruam
por nje nat edhe pse shtepija e vjeter ishte rrezuar   edhe telat e vjeter me nuk ishin ajo zhurm e ēuditshme u ndegjua...!
Nuk e di se nga vjen nuk e di se ēfare eshte..?
Por  e di qe ka qene gjithmone dhe ashtu do te  jete.

#GJITHĒKA E BAZUAR NE NGJARJE TE VERTETE
Edhe tani qe je rritur ti dhe shoket e tu kini frike te shkoni dhe te zbuloni rreth ketij misteri te cuditshem?

avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi