Foshnja qė nxjerr flakė nga trupi!

Shko poshtė

Foshnja qė nxjerr flakė nga trupi!

Mesazh  Odin prej 12.08.13 20:28

Foshnja qė nxjerr flakė nga trupi!New Delhi, 11 gusht - Mjekė nga e gjithė bota, por dhe ekspertė tė fenomeneve mbinjerėzore po pėrpiqen tė shpjegojnė si ėshtė e mundur qė vogėlushi Rahul, i lindur nė Tamil Nadu tė Indisė dy muaj mė parė, arrin tė prodhojė flakė nga trupi i tij.

Siē shkruan “The Times of India”, djali ka marrė flakė vetvetiu katėr herė gjatė dy muajve. Herėn e parė qė nėna e fėmijės, Rajeshwari konstatoi flakėt nė trupin e tij ishte nėntė ditė pas lindjes. Ajo e shtroi djalin nė spital dhe gjithēka duket se iu rikthye normalitetit, por disa ditė mė vonė Rahul mori sėrish flakė.

Pas rastit tė tretė e tė katėrt, prindėrit e foshnjės vendosėn ta ēonin djalin nė Kilpauk Medical College pėr analiza mė tė thella, por ende nuk kanė arritur tė marrin njė pėrgjigje, transmeton BW.

Mjekėt dyshojnė se flakėt nė trupin e djalit mund tė ndizen pėr shkak tė emetimit tė njė lloj gazi nga lėkura e tij, natyra e tė cilit nuk ėshtė zbuluar ende.

Babai i foshnjės, Karnan deklaroi pėr “The Indian Express” se shpesh duhet tė ndeshet me dyshimet e njerėzve, tė cilėt i thonė se kjo mund tė jetė vepėr e djallit.

“Si familje jemi vėrtet tė shqetėsuar, sepse fqinjėt janė tė trembur dhe besojnė se djali ynė ėshtė nėn kontrollin e ndonjė demoni, i cili ndez flakėt nė trupin e tij”, deklaroi Karnan.
avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi