Sektet & Jashtėtokėsorėt

Shko poshtė

Sektet & Jashtėtokėsorėt

Mesazh  Luli prej 09.08.13 9:26

Pret jashtėtokėsorėt dhe kėnaqet me 7 graBowman, 8 gusht – Ndonėse nuk ia doli tė bėhej prefekt i Bowmanit, Karolina Jugore, Jody Pendarvis ka ndėrtuar njė qendėr pėr pritjen e jashtėtokėsorėve. Ky njeri ia ka dalė tė kombinojė tė bukurėn me tė dobishmen. Pėrveē qė pret jashtėtokėsorėt nė qendėr, ai kėnaqet edhe me gratė e bukura.

Qendra pėr pritjen e jashtėtokėsorėve ka formėn e njė pjate fluturuese meqė kėshtu kishte synuar t’ua tėrhiqte vėrejtjen gjatė zbritjes sė tyre nė Tokė.

Jody aktualisht fle  me shtatė gra dhe pret jashtėtokėsorėt. Nuk dihet sa kohė do tė presė.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi