Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Neutral prej 25.07.13 13:10

Jane disa video te ingjizuara ne Kosove, banje te Pejes
degjohen disa zera sikur qajne disa thojne se eshte djalli kur e degjon ezanin qan,kurse disa tjere thone se mund te jene kafshavatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

75


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Ariu prej 26.07.13 23:31

Kjo ver8 qe ta heq petllen!!!

Por ata persona qe jane atje dhe vrapojne drejt zerave duhet te kene kujdes.Ne ato caste jane shume te hapur ndaj rrezikut.
Xhinet qe qajne nuk qajne nga qejfi por qajne se ne castin qe filloi kendimi i Ezanit ata ishin ende atje nuk qene larguar.Keshtu zeri i Ezanit qe vinte se largu edhe pse i dobet i mbyyli dyert e tyre dhe ata u bllokuan dhe u detyruar te vuajne dhimbje te medha.Prandaj edhe qajne.
Qajne pasi ne ato caste ndjejne dhimbje dhe digjen.Menyra e vetme per te shpetuar nga kjo torture eshte te hyjne ne ndonje trrup dhe te fshihen diku thelle tij.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

137


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  wolf27 prej 27.07.13 23:11

ariu shkruajti:Kjo ver8 qe ta heq petllen!!!

Por ata persona qe jane atje dhe vrapojne drejt zerave duhet te kene kujdes.Ne ato caste jane shume te hapur ndaj rrezikut.
Xhinet qe qajne nuk qajne nga qejfi por qajne se ne castin qe filloi kendimi i Ezanit ata ishin ende atje nuk qene larguar.Keshtu zeri i Ezanit qe vinte se largu edhe pse i dobet i mbyyli dyert e tyre dhe ata u bllokuan dhe u detyruar te vuajne dhimbje te medha.Prandaj edhe qajne.
Qajne pasi ne ato caste ndjejne dhimbje dhe digjen.Menyra e vetme per te shpetuar nga kjo torture eshte te hyjne ne ndonje trrup dhe te fshihen diku thelle tij.
mos e vrisni shume mendjen se dhelpra jane
avatar
wolf27

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Ariu prej 28.07.13 13:27

Nuk jane dhelpra.
Por ata qe duan te mos besojne kerkojne te nxjerrin edhe te pa munduren.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

137


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Silbi prej 28.07.13 14:30

ariu shkruajti:Nuk jane dhelpra.
Por ata qe duan te mos besojne kerkojne te nxjerrin edhe te pa munduren.
nuk eshte pune mosbesimi , eshte e qarte jane tipike ulerima qensh ose ujqerish. Nuik ka azgje supernatyrale ne kete vidjo budallaqe.
avatar
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Neutral prej 28.07.13 16:10

ndoshta jan edhe dhelpra  por ato nuk bertasin ne kohe tjera vetem ne kohen e ezanit  pse  ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Neutral nė 28.07.13 16:11, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

75


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera qe u degjuan gjate Ezanit te Akshamit (Banja e Pejes)

Mesazh  Ariu prej 28.07.13 16:10

Une jam rritur ne nje familje gjahtaresh dhe e di shume mire ulerimen e ujkut,qenit,dhelperave.
Po ju them se kjo nuk eshte thjesht nje e lehur rreziku apo nje kercenim sulmi nga ndonje nje kafshe.
Eshte e qare dhe e qare "femije".
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

137


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi