Historia e kusherires sime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Historia e kusherires sime

Mesazh  Jetmira prej 17.07.13 10:59

Eshte nje histori e vertet qe shume pak mund te besojne , por ju siguroj qe ka ndodhur realisht..

Para shume vitesh nje kusherire e imja po me te njejtin emer si une ishte e fejuar,, dhe shume te dashuruar te dy.. te gjithe ju thoni si keta te dy askush ne bote nuk mund te duhet.. vjen nje dite qe i fejuari i saj vendos te shkoje ne grEqi si shume emigrante te tjere, dhe niset.

Fatkeqsisht ai vdes rruges aksidentalisht,,,,,Kusherira ime u be gjysem njeriu rrinte gjithnje e mbyllur ne dhome ,Ajo tregonte se cdo darke po ne te njeten ore 9 e darkes vinte i fejuari i saj dhe trokiste ne dritare dhe sikur fliste me te ,por te gjith e merrnin per te marre., kjo zgjati 2 vjet dhe prinderit vendosen ta fejonin me dike tjeter kundra deshires se saj...

Vjen dita e marteses dhe kjo merr prinderit e saj si dhe te fejuarin e ri dhe ju thote ,,une sonte do shkoj me te fejuarin qe kam pasur ai do vije te me marr sonte ne oren 9 dhe do iki me te,, prinderit e saj filluan ti thonin qe kjo gje nuk mund te ndodhe sepse ai dihet qe ka vdek dhe nuk mund te vije te te marre.
Ajo nuk flet me vec ju kerkon ta len 10 minuta vetem ne dhome,, po ju betohem qe fiks ne oren 9 kur kane hapur prinderit dhomen e kane gjetur A.... te vdekur ne krevatin e saj , dhe nuk ka vrare veten sic mund te imagjinoni, eshte gjetur e shtrire ne krevat dhe dritarja e dhomes e hapur.

SOT e kesaj dite askush se di cfare ndodhi......''
avatar
Jetmira

624


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi