Rathet ne grure 2013

Shko poshtė

Rathet ne grure 2013

Mesazh  Odin prej 28.06.13 21:43

2 qershor 2013:East Field nr. Alton Priors, Wiltshire. Angli6 qershor 2013:Barbiano Cotignola, nr Ravenna. Itali8 qershor 2013:Cava Manara (Pavia). Itali9 qershor 2013:Finale Emilia (Modena). Itali17 qershor, Timashevsk, Krasnodar, Rusi25 qershor, Silbury Hill, Nr Avebury, Wiltshire, Angli

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rathet ne grure 2013

Mesazh  Luli prej 01.08.13 9:12

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rrathet me grure

Mesazh  elektronika prej 05.08.13 23:04

Te bukura dhe te mistershme ato jane te pranishme ne arat me grure ne shume shtete. Por cfare permbajne ato dhe me e rendesishmja kush i nderton gjate nates?
Videoja mundohet te na jape disa versione. Por jo te zgjidhe enigmen.


avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rathet ne grure 2013

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi