Bukuri Tokėsore!

Shko poshtė

Bukuri Tokėsore!

Mesazh  Fikrro prej 27.06.13 22:50

Bukuri Tokėsore

Ēuditė dhe bukuritė e Planetit Tokė janė ilustruar nė mėnyrė tė pėrkryer kėtė vit nė njė seri shėnimeve tė paraqitura pėr konkursin e National Geographic Traveler ‘s Photo.
Pavarėsisht nėse imazhet janė kapur nga fotografėt amatorė ose profesionistė, me mijėra foto u mblodhėn pėr konkursin i cili mburret me katėr kategori, duke pėrfshirė portrete, skena natyre, sensin e vendit dhe momente spontane.

Ky grumbull i fundit i hyrjeve ‘Skena natyrė’ pėr konkursin qė do tė shkojė deri nė 30 qershor, pėrfshin Pikat kryesore: tė tilla si njė Fennec i vetmuar, ose shkretėtirė, dhelpėr qė ecėn nė rrugėn e saj nėpėr dunat e rėrės, etj.

Fituesi i Konkursit 2013 Photo Traveler do tė marrin njė ekspeditė 10-ditore National Geographic nė Galapagos dhe fotot e tyre tė ēmuara do tė botohen nė revistėn National Geographic Traveler.


avatar
Fikrro

539


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi