Jam babai i njė Alieni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jam babai i njė Alieni

Mesazh  Zattoo prej 19.06.13 12:04

Britani, politikani laburist: Jam babai i njė Alieni

Politikanėt japin shumė herė deklarata qė s’pėrputhen aspak me realitetin ku jetojmė, por ky politikan britanik, i cili ėshtė anėtar kėshilli nė Whitby, North Yorkshire, ka dalė fare jashtė orbite.


Laburisti, Simon Parkes, thotė se ai ėshtė baba i njė fėmije alien. I martuar dhe me tri fėmijė, thotė se ka patur edhe sherr me tė shoqen, pasi i pati rrėfyer se ka njė fėmijė qė quhet Zarka, tė cilin e ka lindur njė Femėr aliene. 


Ai tha pėr “Daily Mail”, se ka patur marrėdhėnie intime me njė aliene, rreth katėr vjet mė parė.


 “Gruaja ime nuk e pėrjetoi aspak mirė atė qė i thashė dhe tani ėshtė mjaft e zemėruar.
Kjo mė ka shkaktuar njė sėrė problemesh, por nuk mund tė quhet i njė niveli human. Nuk shoh asgjė tė gabuar kėtu. Ka shumė njerėz si unė, qė nuk e shprehin kėtė eksperiencė hapur, pasi kanė frikė se u shkatėrrohet karriera”, pėrfundoi ai
avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jam babai i njė Alieni

Mesazh  Neutral prej 19.06.13 12:44

pse nuk e qet ky alienin e vogel ta shohim
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jam babai i njė Alieni

Mesazh  Zattoo prej 19.06.13 20:27

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi