Marsi dhe Toka krahasimi dhe ngjashmerite (Foto)

Shko poshtė

Marsi dhe Toka krahasimi dhe ngjashmerite (Foto)

Mesazh  xxxadixxx prej 18.06.13 17:27

Fotot e marsit jane marre nga hartat  e misioneve Viking dhe Google Mars Orbiter.


avatar
xxxadixxx

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi