Pas operacionit u zgjua piktor

Shko poshtė

Pas operacionit u zgjua piktor

Mesazh  Berti69 prej 18.06.13 0:20

Pas operacionit u zgjua piktorNjė drejtor shitjesh nė internet, i cili kishte njė tumor nė tru, pas operacionit pėr heqjen e tij u zgjua nė mėnyrė tė papritur nė njė artist.

Michael Wyatt nuk kishte asnjė aftėsi krijuese artistike para se ai ti nėnshtrohej operacionit, transmeton start.
Ai vetė beson se me tumorin nė trupin e tij, gjėndra e hipofizės ndihmoi nė zhvillimin e dhuntive tė tij krijuese.

Burri nga wokinghami Londrės rrėfen se pasi u zgjua nga njė operacioni ndjeu njė detyrim brenda vetes qė tė merrte penelin dhe bojėrat pėr tė krijuar diēka, dhe ta ndante atė me botėn.

Printimet e veprave tė tij u kėrkuan menjėherė nga njė blerės nė Londėr, i cili vendosi t’i stampojė ato nė bluza dhe t’i shes nė dyqanet e tij.
avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi