Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Neutral prej 14.06.13 14:09

Me pikpamje Islame
Disa i quajn Anunnaki dhe thuhet se jane jashtoksor por sipas Islamit keta jane njerezit e pare
Gjithashtu kjo video e hedh poshte teorin e Darvinit

avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Ufo prej 14.06.13 19:30

Neutral shkruajti:Me pikpamje Islame
Disa i quajn Anunnaki dhe thuhet se jane jashtoksor por sipas Islamit keta jane njerezit e pare
Gjithashtu kjo video e hedh poshte teorin e DarvinitVideo e hedh poshtė Darvinizmin por ama kjo ėshtė thjesht njė video dhe s'na siguron askush se e ka hedhur ndonjė fondamentalist islam, cristian apo budist..Kjo s'ėshtė serioze, ju lutem !
avatar
Ufo

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Neutral

Mesazh  djussi prej 15.06.13 8:53

o NEUTRAL kjo ska te baj me njerzt e pare te Ademit e Haves po   kta besohet  qe jon populli i ADIT te cilet edhe  i ndertun piramidat ne  Egipt,biles  edhe edhe ne kuran ne  ni ajett ku thot.shiko se qi beri  Zoti  yt popillit te adit............. te cilet  e quanin  veten Zot dhe  qe shkatrrroninn cdo gje.............shnet.
avatar
djussi

Mos pyet se cfare beri atdheu per ty, por cfare bere ti per atdheun tend.

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Neutral prej 15.06.13 9:44

djussi  une e di ku ka gjurme te gjigandve edhe ne  nje vend ne Kosove, a thua mos valle populli i Adit erdhen edhe ne trojet tona atekohe  ?
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Luce prej 15.06.13 11:44

sme haper kjo video
me jep adrresen ta shikoj
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

89


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Neutral prej 15.06.13 13:09

Luce kerkoje keshtu ne youtube :
Njerzit e kohes se Ademit a.s (Video qe e hedh posht Teorin e Darvinit)
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerzit e kohes se Ademit dhe Haves [VIDEO]

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi