Nje njeri i madh!

Shko poshtė

Nje njeri i madh!

Mesazh  Berti69 prej 13.06.13 19:50

Nje njeri i madh!98 vjeēari Dobri Dobrev, nje njeri i cili ka humbur dėgjimin e tij gjate Luftes se Dytė Botėrore, ecėn cdo dite 10 kilometra nga fshati i tij nė qytetin e Sofjes, ku ai kalon gjithe diten duke lypur para.

Ai ka mbledhur mbi 40.000 euro dhe i ka dhuruar te gjitha per restaurimin e disa jetimoreve dhe disa manastireve Bullgare!
Nje njeri i madh!
avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  juba prej 14.06.13 18:48

ME TE VERTETE ESHTE NJERI, NJE SHEMBULL PER TE  GJITHE NE, JETE TE GJATE  TE PASTE .
POR SIC DUKET NJEREZIT ME TE VUAJTUR JANE  ME HUMANE
avatar
juba

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Ufo prej 14.06.13 19:20

Njeri i madh? Ē'dreq shembulli ėshtė ky qė mėson tė rinjt me lyp rrugėve? Unė mendoj se ka metoda tė tjera pėr tė dhėnė mesazhe sociale. Bamirėsia ėshtė tjetėr gjė komplet..
avatar
Ufo

149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Luli prej 15.06.13 12:24

Ufo shkruajti:Njeri i madh? Ē'dreq shembulli ėshtė ky qė mėson tė rinjt me lyp rrugėve? Unė mendoj se ka metoda tė tjera pėr tė dhėnė mesazhe sociale. Bamirėsia ėshtė tjetėr gjė komplet..

Bemersia nuk ka kode dhe ligje, secili sipas mundesive qe ka...ky kaq kishte mundesi.
Secili duhet ti bej pyetje vetes kur kam dhene dhe ndihmuar nje te panjohur duke mos pritur qe ai te ma ktheje.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi