Librat qe kam lexuar

Shko poshtė

Librat qe kam lexuar

Mesazh  55 prej 13.06.13 14:06

Ka shume libra magjie te te gjitha llojeve, ato qe kam lexuar me shume ajne ne ghuhen angleze megjithese kam pasur veshtiresi ne te lexuar
dhe ne te perkthyer -magjija behet per te sjelle ndryshime ne mjedisin e jashtem . qe te behesh magjistar se apri duhet te kesh lexuar shume duhet te behesh nje wizard. Qe te behesh magjistar duhet te dish te jesh i qete , te dish si te vuash , dhe te dish si t6e vdesesh magija mund te behet me ane te enteniteve qe ne nuk e dime si mund te jen te mire os ete keq por mund te behet edhe me ndihmen e fuqive tona , entenitet per realizimin e black magick shfrytezojne fuqite tona ..
per et bere vete magji duhet shume kohe //libri Franz Bardon-IIH
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Librat qe kam lexuar

Mesazh  Luce prej 13.06.13 17:49

DI TE BESH NDONJE MAGJI TE PAKTEN MQS KE LEXUAR KAQ SHUME???
NA E TREGO
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Librat qe kam lexuar

Mesazh  55 prej 14.06.13 11:38

Ky liber eshte per te gjithe ata qe duan te behen magjistar eshe rruga me e gjate por me e sigurta .Ajo qe mund te beje une edhe gjithe te tjeret mund ta bejne vetem duhen disa rregulla qe te mund te zbatohen
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Librat qe kam lexuar

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi