Cfare magjie eshte kjo qe kam gjetur ne shtepine time?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare magjie eshte kjo qe kam gjetur ne shtepine time?

Mesazh  blom prej 10.06.13 22:25

Pershendetje! Une jam e martuar dhe jetoj me familjen e burrit.Para disa ditesh kam gjetur ne shtepi nje fije te bardhe nga dukja e gjate por qe ishte shume fish e bere ne gjatesine e pellembes. Fija kishte kater nyje edhe ishte futur ne nje shishe me uje? A mund te me thote dikush cfare lloj magjie eshte kjo, edhe pse eshte bere? Per ke mund te jete bere? Sa ndikim ka edhe si mund ta cbej? Ju lutem me ndihmoni se jam shume ne merak. Faktikisht e kam zbuluar edhe personin qe e ka bere edhe te kush e ka bere. Ma kane mbajtur te fshehte ndaj kam frike se jane munduar per te me bere keq mua. Cfare duhet te bej me te?
blom

9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare magjie eshte kjo qe kam gjetur ne shtepine time?

Mesazh  Luce prej 10.06.13 22:27

zgjidhe dhe digje jashte shtepise
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

90

Mesazh  Luce prej 10.06.13 22:30

po uje nga dora e ketij njeriu qe ta ka bere ke pire???
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

90

Mesazh  blom prej 10.06.13 22:39

Jo uje nga dora e atij personi. Ndoshta e kam pire nga kafja.
Harrova te shkruaj se fija ishte ne ngjyre te bardhe.Ka ndonje kuptim ngjyra? A mos quhet magji e bardhe?
Mesova se i thoshte atij personit qe e ka bere "i mbarova ditet, cduhet te bej tani me fijen?"
blom

9

Mesazh  Neutral prej 10.06.13 22:46

blom shkruajti:Pershendetje! Une jam e martuar dhe jetoj me familjen e burrit.Para disa ditesh kam gjetur ne shtepi nje fije te bardhe nga dukja e gjate por qe ishte shume fish e bere ne gjatesine e pellembes. Fija kishte kater nyje edhe ishte futur ne nje shishe me uje? A mund te me thote dikush cfare lloj magjie eshte kjo, edhe pse eshte bere? Per ke mund te jete bere? Sa ndikim ka edhe si mund ta cbej? Ju lutem me ndihmoni se jam shume ne merak. Faktikisht e kam zbuluar edhe personin qe e ka bere edhe te kush e ka bere. Ma kane mbajtur te fshehte ndaj kam frike se jane munduar per te me bere keq mua. Cfare duhet te bej me te?

99% jan i sigurt qe eshte magji e zez edhe ta kan bere qe te mos shkojne punet mbare me burrin
se pari te sygjeroj ta gjesh ne internet suren e Kuranit EL-Bekare gjeje ne verzionin arabisht eshte rreth 2 ore dhe ta leshosh ne shtepi qe te largohen Xhindet, Leshoje me ze mesatar
edhe nese vendos me djeg ate mos e djeg pa e thene kete fjale sepse do te pesosh shume keq
thuaj:
Eudhu bilahi mine shejtane rraxhim Bismilahi rrahmani rrahim
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66

Mesazh  Silbi prej 10.06.13 23:52

blom shkruajti:Pershendetje! Une jam e martuar dhe jetoj me familjen e burrit.Para disa ditesh kam gjetur ne shtepi nje fije te bardhe nga dukja e gjate por qe ishte shume fish e bere ne gjatesine e pellembes. Fija kishte kater nyje edhe ishte futur ne nje shishe me uje? A mund te me thote dikush cfare lloj magjie eshte kjo, edhe pse eshte bere? Per ke mund te jete bere? Sa ndikim ka edhe si mund ta cbej? Ju lutem me ndihmoni se jam shume ne merak. Faktikisht e kam zbuluar edhe personin qe e ka bere edhe te kush e ka bere. Ma kane mbajtur te fshehte ndaj kam frike se jane munduar per te me bere keq mua. Cfare duhet te bej me te?
thjesht mos beso ne magji , kete gje duhet te besh.
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

26

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi