Krijimi i njeriut - Alienet e lashtesise

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Krijimi i njeriut - Alienet e lashtesise

Mesazh  Lapsi prej 07.06.13 17:32

avatar
Lapsi

135


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i njeriut - Alienet e lashtesise

Mesazh  Lapsi prej 07.06.13 18:29

avatar
Lapsi

135


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i njeriut - Alienet e lashtesise

Mesazh  number3 prej 07.06.13 23:06

hahahaha na krijuan alienet ahah cfare budalleku o njerz te marr ZOTI na krijoji ca lesh alienesh
avatar
number3

njeri thjesht

159


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Krijimi i njeriut

Mesazh  elektronika prej 10.06.13 22:21

Pavaresisht se cfare mendon apo beson ti "number3" e verteta eshte mese e qarte: Ne na krijuan alienet, per keto ka fakte te shumta, njera prej tyre eshte edhe videoja qe pame. Por asnjehere feja nuk do ta pranoje sepse po ta bente do te humbte gjithe pushtetin qe ka mbi turmat e njerezve. Me ane te saj ajo i komandon ata si te doje. Do te citoja nje shprehej te nje njeriu te madh: "Nese do te nenshtrosh nje popull jepu nje zot beji ta besojne dhe leri ta ndjekin" .
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Krijimi i njeriut - Alienet e lashtesise

Mesazh  number3 prej 10.06.13 22:39

elektronika shkruajti:Pavaresisht se cfare mendon apo beson ti "number3" e verteta eshte mese e qarte: Ne na krijuan alienet, per keto ka fakte te shumta, njera prej tyre eshte edhe videoja qe pame. Por asnjehere feja nuk do ta pranoje sepse po ta bente do te humbte gjithe pushtetin qe ka mbi turmat e njerezve. Me ane te saj ajo i komandon ata si te doje. Do te citoja nje shprehej te nje njeriu te madh: "Nese do te nenshtrosh nje popull jepu nje zot beji ta besojne dhe leri ta ndjekin" .

hahaha cfare idiotesire o njerez ju duhet te dini per historin time qe te bindeni se PERENDIA E KRIJOJI dhe per te shpetuar njerzit nga mekatet dhe vdekja la BIRIN e TIJ te vetemlindurin te vdes per ne..........
avatar
number3

njeri thjesht

159


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Krijimi i njeriut

Mesazh  elektronika prej 22.06.13 18:39

Sorry for you "Number3" you are total idiot !!!!!!
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi