Avionet Amerikan ndjekin nje UFO

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Avionet Amerikan ndjekin nje UFO

Mesazh  Neutral prej 07.06.13 15:45

E ndjekin apo jane bashke ?
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Avionet Amerikan ndjekin nje UFO

Mesazh  Anon prej 07.06.13 15:50

Duhet te kemi parasysh nje gje: amerika ka me shume se 100vjetė qe ka nje traktat bashkepunimi me jashtetoksoret nje marveshje per bashke qeverisje!

Per tu bindur kalo tek youtoube dhe kerko Lee rosenberg, ja dhe videoja perkatese:

avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

374


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi