Videot qe na bejne mire!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Neo prej 06.06.13 19:54

Videot qe na bejne mire dhe me mesazhe te mira

Po hap kete temė ne te cilen ju mund te paraqisni videot qė ju kane bere mire.
Shprese, gezim, bukuri, dhe te tjera mesazhe qe bejne qe te ju tė vibrojne gjera te kendshme.

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Neutral prej 06.06.13 22:08

shum video prekse kur e sheh qe ende paska njerez te mire
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

75


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Zattoo prej 07.06.13 20:52

avatar
Zattoo

692


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Lapsi prej 21.06.13 20:14

avatar
Lapsi

151


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Flavius prej 19.09.13 0:16

avatar
Flavius

111


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Berti69 prej 19.09.13 19:33

Ēfare ofron, merr

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


495


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  aqua prej 23.09.13 17:47

Degjojeni kete ēdo mengjes para se te shkoni ne pune, shkolle ose gym, per nje muaj dhe shiko ēfare ndodh...

avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Siroco prej 29.12.13 22:14

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  gjilanasi prej 06.07.14 1:23

avatar
gjilanasi

414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Endrra Juaj - Me titra shqip

Mesazh  Bleros prej 06.07.14 22:04

avatar
Bleros

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kurre mos Dorzoheni

Mesazh  Bleros prej 06.07.14 22:09

avatar
Bleros

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi