UFO ne Prishtine (26.12.2012)

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO ne Prishtine (26.12.2012)

Mesazh  Neutral prej 02.06.13 15:34

UFO ne Prishtine (26.12.2012)
Nje video e bere nga une ne vitin e kaluar ne Prishtine, ishte dimri edhe une dola jashte, ora ishte 21 e pashe nje objekt ne forme te rrumbullakt edhe i ndriēuar duke u ngritur nga toka me shpejtesi. Nuk kisha ndonje aparat afer per ta inxhizuar me kualitet te lart vetem telefonin tim edhe e nxorra shpejt nga xhepi e inxhizova per disa sekonda ajo kaloj mbi shtepin time dhe u zhduk ne hapesire.
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi