Ordo Templi Orientis (O.T.O)

Shko poshtė

Ordo Templi Orientis (O.T.O)

Mesazh  Flavius prej 02.06.13 11:59

Kulti O.T.OPolitikanėt serbė bėjnė orgji nė varreza

BEOGRAD- Njerėz nga politika dhe showbizi i Serbisė bėjnė orgji, apo seks grupor nė varreza. Mėsohet se ata janė anėtarė tė kultit Ordo Templi Orientis.

Siē shkruan Kurir, anėtarėt e kėtij kulti prej 20 vitesh marrin droga halucinogjene dhe i pėrulen Satanės.

Dimitrije Pastuovic nga Shoqata pėr mbrojtjen e qytetarėve nga sektet dhe manipulimi mental, “Bedem”, thotė se OTO ėshtė kult satanist, ndonėse disa e quajnė kult i magjisė. Sipas tij, nė kėtė grup hyjnė shumė politikanė serbė, njerėz nga showbizi, njerėz tė etshėm pėr pushtet etj.

“Ritualet i nisin anėtarėt, ku ka edhe politikanė. Ato bėhen nė varre, ndėrsa gjithēka pėrfundon me droga dhe orgji”, thotė Pastuovic.
Anėtar i kėtij kulti ka qenė okultisti Aleister Crowley, ndėrsa besohet se kėtij rendi nė botė u takojnė edhe Rihanna dhe Jay-Z.

(m.a/BalkanWeb)

avatar
Flavius

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi