Kerkoj ndihme!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kerkoj ndihme!

Mesazh  luja_e vyshkur prej 25.05.13 20:49

Dua qe dikush te me ndihmoj qe ta kthej te dashurin tim qe humba para 8 muaj.Ai eshte ndare nga une duke me vene fajin mua pa shpjegim,,,,ai nuk pranon as te flas me mua,,,,kam provuar qe ta harroj ne cdo menyre por e pamundur,,,,nqs dikush di te me ndihmoj edhe magji do kerkoja qe ti bej,,,mos me keqkuptoni ju lutem...kam shume malle per....ishim ne prage te fejese....
avatar
luja_e vyshkur

Lulja

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj ndihme!

Mesazh  Neutral prej 10.06.13 23:07

luja_e vyshkur shkruajti:Dua qe dikush te me ndihmoj qe ta kthej te dashurin tim qe humba para 8 muaj.Ai eshte ndare nga une duke me vene fajin mua pa shpjegim,,,,ai nuk pranon as te flas me mua,,,,kam provuar qe ta harroj ne cdo menyre por e pamundur,,,,nqs dikush di te me ndihmoj edhe magji do kerkoja qe ti bej,,,mos me keqkuptoni ju lutem...kam shume malle per....ishim ne prage te fejese....

Te tregoj diēka nese provon ta kthesh me magji jam i sigurt qe do ta kthesh por nuk do te kaloni bashke as nje muaj ai do te ndahet prap nga ti.
Me mire eshte ta gjesh nje metode tjeter sepse magjia eshte e perkohshme.
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj ndihme!

Mesazh  Anon prej 11.06.13 0:52

Me e mira e mundshme eshte te filloni nje jete te re,fati nuk duhet nderlidhur mbi nje lidhje qe ska respekt dhe vendosmeri te ndersjelltė! Hapni rrugė vetės tuaj.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi