Letra me numra te ngaterruara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Letra me numra te ngaterruara

Mesazh  Englantina prej 10.05.13 10:29

Ckm miq te forumit.Vajza e xhaxhit tim shkon tek hoxhat per te bere keq. nje dite kur ajo erdhi ne shtepin time ne canten e saj po shihnim make-up qe ajo kishte dhe aty un pash nje leter dhe ajo nuk donte te me lejonte ta hapja por un e bera nga kurioziteti qe me shtyu sepse nuk me shkoi ne mendje qe ishte nje nga ato letrat. e hapa dhe aty kishte numra te ngaterruara. kam degjuar qe me kto letra behet keq. nuk e di nqs se kjo leter ishte per mua apo per dike tjeter por a do me ndodhi gje mua...Ju lutem me ktheni pergj ...respekte
avatar
Englantina

E thjesht

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letra me numra te ngaterruara

Mesazh  Neutral prej 27.06.13 15:58

Englantina shkruajti:Ckm miq te forumit.Vajza e xhaxhit tim shkon tek hoxhat per te bere keq. nje dite kur ajo erdhi ne shtepin time ne canten e saj po shihnim make-up qe ajo kishte dhe aty un pash nje leter dhe ajo nuk donte te me lejonte ta hapja por un e bera nga kurioziteti qe me shtyu sepse nuk me shkoi ne mendje qe ishte nje nga ato letrat. e hapa dhe aty kishte numra te ngaterruara. kam degjuar qe me kto letra behet keq. nuk e di nqs se kjo leter ishte per mua apo per dike tjeter por a do me ndodhi gje mua...Ju lutem me ktheni pergj ...respekte

Nje permiresim te vogel ata qe bejne magji nuk Quhen Hoxhollar sepse Hoxhollaret jan kunder Magjise por quhen Falltor,Magjistar etj
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letra me numra te ngaterruara

Mesazh  Arb prej 27.06.13 23:01

Englantina shkruajti:Ckm miq te forumit.Vajza e xhaxhit tim shkon tek hoxhat per te bere keq. nje dite kur ajo erdhi ne shtepin time ne canten e saj po shihnim make-up qe ajo kishte dhe aty un pash nje leter dhe ajo nuk donte te me lejonte ta hapja por un e bera nga kurioziteti qe me shtyu sepse nuk me shkoi ne mendje qe ishte nje nga ato letrat. e hapa dhe aty kishte numra te ngaterruara. kam degjuar qe me kto letra behet keq. nuk e di nqs se kjo leter ishte per mua apo per dike tjeter por a do me ndodhi gje mua...Ju lutem me ktheni pergj ...respekte

Duhet te dish nje gje, e mira gjithmon vjen nga Zoti me Dijenin dhe lejmimin e tije, dhe e keqja gjithmon vjen nga e keqja me Dijenin dhe lejimin e Tije.
Per kete arsye s'ke pse shqetesohesh, por lutu dhe beso ne Zot me sinqeritet... me shprese qe Zoti te te ruaj nga cytjet e djallit dhe bashkpuntoreve te tije.
avatar
Arb

134


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letra me numra te ngaterruara

Mesazh  Ariu prej 27.06.13 23:51

Derisa ti qenke aq e ngushte me vajzen e xhaxhait tend,pse kam ate ndjesine qe ti i'a ke treguar vendin se ku te shkoj.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi