jam bere maniak i parave..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

jam bere maniak i parave..

Mesazh  Jurid prej 30.04.13 22:57

pershendetje! kohet e fundit jam bere sh i dhene pas lekut, kam perfunduar shkollen e larte dhe punoj aktualisht punoj por nuk jam kurr i kenaqur, rri dhe mendoj gjith kohen si te fitoj me shume. kam filluar ta shof si problem te vetja ime. nje here perpiqem te studioj e te punoj me forte, pastaj e shof te pamundur mendoj te zgjedh rrugen me te lehte per te fituar, te vjedh, te grabit etj..nuk di si ta shmang
avatar
Jurid

njih vetveten, njih aftesite e tua, studio realitetin, zgjidh terrenin, arrij suksesin

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam bere maniak i parave..

Mesazh  Jetmira prej 01.02.15 12:06

Jurid shkruajti:pershendetje! kohet e fundit jam bere sh i dhene pas lekut, kam perfunduar shkollen e larte dhe punoj aktualisht punoj  por nuk jam kurr i kenaqur, rri dhe mendoj gjith kohen si te fitoj me shume. kam filluar ta shof si problem te vetja ime. nje here perpiqem te studioj e te punoj me forte, pastaj e shof te pamundur mendoj te zgjedh rrugen me te lehte per te fituar, te vjedh, te grabit etj..nuk di si ta shmang
aahahahahahha mos u merzit, po qe shqiptar dembabadem e ke fiksim lekun
edhe un vras njerez per lek, ckemi qa tbejm vdesim x qyl(lek)
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi