Si mund te chatosh me anetaret qe jane ne linje?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te chatosh me anetaret qe jane ne linje?

Mesazh  Subrisio Saltat prej 02.04.13 19:02

Si mund te chatosh me anetaret e forumit qe jane ne linje?
avatar
Subrisio Saltat

But (I was so hurt) ...I needed evilness to suffocate pain & more pain to increase evil.
That's why I am what I am now....

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te chatosh me anetaret qe jane ne linje?

Mesazh  Jetmira prej 28.04.15 10:58

Subrisio Saltat shkruajti:Si mund te chatosh me anetaret e forumit qe jane ne linje?
posht cdo antari ke ate dergo nje mps co mesazh privat se gje tjeter sdi qysh me te ndihmu
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si mund te catosh me anetaret e forumit qe jane ne linje????!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 28.04.15 16:25

Subrisio Saltat shkruajti:Si mund te chatosh me anetaret e forumit qe jane ne linje?
Dergoju msg private dhe prit sa te ta kthejne ata... Mund t'ua dergosh ne PM ose ne anetare te caktuar disa kane nje kutize dhe brenda eshte shenja e msg-se e thote dergo msg tani. Po cudi s'i dini keto gjera????!!!!
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

139


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi