Cfare mund te me thoni per numrin 9971 ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare mund te me thoni per numrin 9971 ?

Mesazh  Subrisio Saltat prej 30.03.13 21:59

Ju lutem dua nje informacion lidhur me kete numer....eshte shume e rendesishme...gjithashtu dua te di lidhur me '4 engjejt' qe i bien borise ,si dhe per kater kaloresit (blu,jeshil,kuq...se mbaj mend ngjyren tj)..Ka ndonje kuptim apo jane sajesa te gjitha ?
avatar
Subrisio Saltat

But (I was so hurt) ...I needed evilness to suffocate pain & more pain to increase evil.
That's why I am what I am now....

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi