Parashikimi me filxhan

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Parashikimi me filxhan

Mesazh  Armiri prej 28.03.13 22:42

Pershendetje te gjitheve!
Kam nevoje per ndihmen tuaj.Eshte shume e rendesishme.
Di ndonjeri nga ju, ndonje njeri qe te parashikoje fatin ose qe te shohe filxhan.
Te gjithe ato qe kane njohuri dhe njohin ndonje njeri qe e ben kete gje te me kontaktoje ne inbox.
E kam shume urgjente.Kam nevoje per nje keshillim te qarte.
Faleminderit.
avatar
Armiri

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Ariu prej 29.05.13 17:32

Besoj,se mund te te ndihmoj!
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

165


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Armiri prej 09.06.13 15:02

Te kam derguar nje sms ne privat,lexoje......
avatar
Armiri

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Jetmira prej 09.09.14 18:38

Armiri shkruajti:Pershendetje te gjitheve!
Kam nevoje per ndihmen tuaj.Eshte shume e rendesishme.
Di ndonjeri nga ju, ndonje njeri qe te parashikoje fatin ose qe te shohe filxhan.
Te gjithe ato qe kane njohuri dhe njohin ndonje njeri qe e ben kete gje te me kontaktoje ne inbox.
E kam shume urgjente.Kam nevoje per nje keshillim te qarte.
Faleminderit.
me thon tdrejten un sju besoj tezja ime sa her i shihte mamit filxhan i thoshte fejes e mami kaej me mua kshuqe lkeje jeten te trrdhej normalisht mos u beni me fiksime pas kture gjerave
avatar
Jetmira

814


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 10.09.14 3:18

Katilja shkruajti:
Armiri shkruajti:Pershendetje te gjitheve!
Kam nevoje per ndihmen tuaj.Eshte shume e rendesishme.
Di ndonjeri nga ju, ndonje njeri qe te parashikoje fatin ose qe te shohe filxhan.
Te gjithe ato qe kane njohuri dhe njohin ndonje njeri qe e ben kete gje te me kontaktoje ne inbox.
E kam shume urgjente.Kam nevoje per nje keshillim te qarte.
Faleminderit.
me thon tdrejten un sju besoj tezja ime sa her i shihte mamit filxhan i thoshte fejes e mami kaej me mua kshuqe lkeje jeten te trrdhej normalisht mos u beni me fiksime pas kture gjerave

Une me filxhan s'di, por mund te kontaktoj me Universin. Njs sa te lodhemi edhe une edhe ti Armir njoh nje fallxhore qe mund ta beje. Quhet Luli. Per me shume info me shkruaj ne PM.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Jetmira prej 10.09.14 13:35

BiselarThe new magician shkruajti:
Une me filxhan s'di, por mund te kontaktoj me Universin. Njs sa te lodhemi edhe une edhe ti Armir njoh nje fallxhore qe mund ta beje. Quhet Luli. Per me shume info me shkruaj ne PM.
eeee
avatar
Jetmira

814


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 10.09.14 13:42

Katilja shkruajti:eeee

Cfare, nuk e beson? E tmerrshme, nuk i beson fjales se nje shtrige.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Jetmira prej 11.09.14 18:47

BiselarThe new magician shkruajti:
Cfare, nuk e beson? E tmerrshme, nuk i beson fjales se nje shtrige.
me fal,mos u keqkupto un ket fjalen eeee e perdor ne vend tfjales po
nuk thash se stbessoj perkundrazi mpelqejn mendimet qe jepni ju ne forum
avatar
Jetmira

814


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me filxhan

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 11.09.14 20:10

Katilja shkruajti:me fal,mos u keqkupto un ket fjalen eeee e perdor ne vend tfjales po
nuk thash se stbessoj perkundrazi mpelqejn mendimet qe jepni ju ne forum

Waahhh, e pabesueshme ti po me vlereson per here te pare. Mund te te ndihmoj per tema ne lidhje me Okultizmin, Spiritualitetin, Magjine. Jam nje shtrige. Per me shume info, me shkruaj ne PM.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi