Thirrja e entiteteve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thirrja e entiteteve

Mesazh  Armiri prej 16.02.13 23:55

Si thoni te behemi nje grup ne Tirane me 5-6 persona dhe te thirrim entitete???? Te interesuarit te me kontaktojne ne inbox.
avatar
Armiri

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi