Si mund te behemi telekinezik?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  extraterestrial prej 02.02.13 15:46

do te doja nje postim ku te shpjegonte si mund te behemi telekinezik. Faleminderit per cdo gje qe mund te beni
avatar
extraterestrial

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  Luce prej 04.02.13 10:13

thjesht praktikohu
mua me eshte dashur 2 vjet
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  Silbi prej 04.02.13 10:43

cfare eshte telekinezia ?
avatar
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  edmond dema prej 22.12.13 15:11

telekinezia eshte nje teknik nepermjet te ciles ti shfrytzon energjin duke ekontrolluar nepermjet mendjes per te ven ne levizje objekte pa i prekur ato
avatar
edmond dema

paraja nuk eshte ajo qe e udheheq njeriun po deshira per pasurin me te madhe qe ja ka dhene allahu familja dhe miqsia LA-ILAHE-IL'ALLAH

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  1486 prej 05.04.16 12:24

edmond dema shkruajti:telekinezia eshte nje teknik nepermjet te ciles ti shfrytzon energjin duke ekontrolluar nepermjet mendjes per te ven ne levizje objekte pa i prekur ato
Si funksionon kjo gje dhe si arrihet.
avatar
1486

Feja eshte gjeja me e mire qe nje njeri mund te posedoje!

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behemi telekinezik?

Mesazh  1486 prej 05.04.16 12:24

Luce shkruajti:thjesht praktikohu
mua me eshte dashur 2 vjet
Cfare ke arritur te besh dhe si praktikohet
avatar
1486

Feja eshte gjeja me e mire qe nje njeri mund te posedoje!

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi