Ndihme ne Dashuri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndihme ne Dashuri

Mesazh  toni-mantana prej 21.01.13 21:56

A ka mundesi me me bashku me te dashuren time mrenda sa oreve mund te ndodh me mu kthy. Ka nje jave ende qe i kam prish raportet shume e dua besa ahmeti emri nenes saj qe ju duhet haxhere, une jam artoni nga ferizaj eshte ajo edhe une po ashtu jam intresuar kerkoj ndihmen tuaj sa ma shpejt qe eshte e mundeshme te me kthehet sepse e dua shume.
avatar
toni-mantana

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme ne Dashuri

Mesazh  Elsavrana prej 21.01.13 22:06

Per Toni-Montana!
Gjeja me e sakte ne kete prblem eshte komunikimi, merr persiper te bisedosh me vajzen dhe t'i hapesh zemren, nese ajo nuk te do ...mos e lodh koken...bota eshte plot me te papritura te kendshme. Behu i forte dhe zgjidhi vete problemet jo me ane "magjish" sharlatane.
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme ne Dashuri

Mesazh  Muneer prej 21.01.13 23:57

elsavrana shkruajti:Per Toni-Montana!
Gjeja me e sakte ne kete prblem eshte komunikimi, merr persiper te bisedosh me vajzen dhe t'i hapesh zemren, nese ajo nuk te do ...mos e lodh koken...bota eshte plot me te papritura te kendshme. Behu i forte dhe zgjidhi vete problemet jo me ane "magjish" sharlatane.

Shume dakort........
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

593


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  toni-mantana prej 23.01.13 0:06

aje mire sije aka mundesi me u kthy e dashura ime se shum ne jete e dua bre afer nje jave diqka si kam maredheniet mire me te qfar mund te ndihmoj ne ket pune ajo quhet besa hagjere ahmeti une quhem arton ismajli pres ndihemesen tuaj sa me pare
avatar
toni-mantana

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi