UFO mbi Hėnė

Shko poshtė

UFO mbi Hėnė

Mesazh  Zattoo prej 17.01.13 13:09

UFO mbi HėnėA ėshtė njė zog? A ėshtė njė aeroplan? Apo diēka tjetėr qė nuk ėshtė identifikuar.

Pėrdoruesi i “Youtube”, danchek2013, ka postuar njė video ku shihet njė pikė e vogėl qė shfaqet nga hija e hėnės dhe mė pas hyn nė atmosferėn e saj ku qėndron pėr disa sekonda dhe mė pas zhduket.

Shfrytėzuesit e kanalit “Youtube”, kanė argumentuar gjerė e gjatė pėr kėtė dhe shumica e tyre kanė thėnė se ėshtė njė anije e jashtėtokėsorėve, pasi qė shpejtėsia e tij ishte shumė herė mė e madhe sesa e njė aeroplani tė thjeshtė.

“G-forca do ta shkatėrronte atė anije hapėsinore. Por ne nuk e kemi atė teknologji qė tė mund tė pėrballojė G-forcėn, prandaj ata nė atė anije nuk janė njerėz”, ka komentuar njė shikues nė Youtube.

Kurse njė tjetėr ka komentuar se kėto gjėra janė vetėm tė imagjinuara dhe se nuk ekzistojnė alienėt.

“Kjo video ėshtė false pasi qė alienėt nuk ekzistojnė”.

avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!!

Mesazh  Sara83 prej 17.01.13 16:16

KY VIDEO ESHT BERE NE UJE,S'ESHT E VERTETE!!
avatar
Sara83

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO mbi Hėnė

Mesazh  Marlend prej 17.01.13 17:01

sara83 shkruajti:KY VIDEO ESHT BERE NE UJE,S'ESHT E VERTETE!!
E dashur Sara video-ja mund te mos jete e vertete por nese nisesh nga valet qe krijohen ne figure ato krijohen nga valet e nxehtesis qe emeton hena...
avatar
Marlend

toleranca eshte celesi drejt zhvillimit

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO mbi Hėnė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi