Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Shko poshtė

Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  inaroni prej 14.01.13 20:00

Se sa here veme te yshtaret shkrijne plumbin???
Dhe pse yshtaret qe mund te bejne mire si quajme magjistare te bardhe, se ne magjin e bardhe egziston qe na sherojne dhe na hapin rrugen e te mirave....
avatar
inaroni

adi

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  Luce prej 17.01.13 17:57

SE DI.
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  Kundalini prej 14.01.14 23:37

Kam degjuar se pastron nga magjia.dhe sa me e forte magjia aq me shume plumb duhet.
avatar
Kundalini

I am not here to prove I am God. I am here to prove YOU are God!

Paramahamsa Sri Nithyananda

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  Ariu prej 15.01.14 19:49

Plumbi mendohet te jete element qe kap energjine negative dhe e burgos ate.
Shkrihet dhe hidhet menjehere ne uje te ftohte per lexim.

Nese trretet i gjithi dhe nuk mer forme,personi ne fjale eshte nen ndikimin e magjise.
Nese mer forme si gjembac apo me cepa te theksuar,personi eshte nen ndikim i syrit apo lakmise se madhe.
Nese del trrup njeriu(me sakte si spermatozoid duket) njeriu ne fjale eshte i paster.

Ne rastin e pare kur trretet,duhet qe personi te vije 3 here kur te jete hena ne perfundim dhe te trese 3 here plumba.
Ne rastin e dyte,duhet qe personi te vije edhe nje here tjeter kur hena te jete duke u mbushur.
ne rastin e fundit,meret  "forma" dhe futet mes sendeve personale.

Funksionon 100% pasi te dyja gjyshet e mia meren me kete pune.
Por kur shkrin plumbi duhet te kesh kujdes,pasi nese te derdhet sado pak duhet te hedhesh te ri.
Jep efekt vetem nese behet nga profesioniste.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  qwerty33 prej 21.01.14 20:43

haha
avatar
qwerty33
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  Ariu prej 22.01.14 20:51

qwerty33 shkruajti:haha

Me falni por c'ka ketu per te qeshur!
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  1486 prej 25.03.16 23:57

interesante mendoja se keto veti i kishte argjendi
avatar
1486

Feja eshte gjeja me e mire qe nje njeri mund te posedoje!

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse yshtaret shkrijne plumbin ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi