Hipnoza dhe operacioni me dorė, ne praktikė!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hipnoza dhe operacioni me dorė, ne praktikė!

Mesazh  Anon prej 13.01.13 3:04

HIPNOZA

OPERACIONI ME DORE - (psikokirurgjia)avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

404


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

per qka jan kto hipnoza per qfar rasti

Mesazh  dianaa2000 prej 22.03.14 13:02

per qka jan kto hypnoza per qka sherbejn
avatar
dianaa2000

Kerkoj njeriun me emrin INARONI te lutem me dergo mesazh dhe me trego se ku gjindet hogja ne shkoder te pershendes.

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoza dhe operacioni me dor01001100100111001001100„3”Ą75, ne praktik01001100100111001001100„3”Ą75!

Mesazh  ipari.it.nok prej 07.05.15 15:05

Si mund ta hipnotizoj veten dhe te kontrolloj nderdijen time
avatar
ipari.it.nok

<<<Me mire te besosh se ka nje zot dhe kur te vdesesh te shohesh qe nuk ekziston, Sesa te besosh se nuk ka dhe kur vdesesh te shohesh qe ekziston>>>

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi