“Ėshtė njė ditė e bukur, unė nuk mund ta shoh”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Ėshtė njė ditė e bukur, unė nuk mund ta shoh”

Mesazh  Odin prej 09.01.13 19:29

Njė video prekėse, “Ėshtė njė ditė e bukur, unė nuk mund ta shoh”

avatar
Odin

575


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Ėshtė njė ditė e bukur, unė nuk mund ta shoh”

Mesazh  kendi prej 10.01.13 19:45

fantastike, e mrekullueshme dhe teper domethenese.
avatar
kendi

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi