Ju ka ndodhur ndonjehere?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ju ka ndodhur ndonjehere?

Mesazh  Muneer prej 08.01.13 23:06

Nje nate gjate meditimit me ndodhi qe ne gjithe koken po ndieja nje energji te cuditshme qe me mbulonte! Ishte e njejta gje sikur po hapja chakrat por vetem se nuk me kishte ndodhur ndonjhere, ta ndjej shtypjen(energjine) anash kokes dhe ne nje siperfaqe aq te madhe. Cudi! Ndonje shpjegim?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju ka ndodhur ndonjehere?

Mesazh  Silbi prej 09.01.13 0:17

hic asgje me shume sesa ndjesi taktile sensore qe vin prej autosugjestionimit.
avatar
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi