Si te ndikoj te nje person ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  Perla prej 06.01.13 15:21

Jam e martuar qe 3 vjet.
Gjate gjithe kesaj kohe burri ben vetem c'ka t'i thote e ØØma (nana e tij).
Asnje kerkese/ deshire sma plotson, por me thote qe me do shume.
Ju lutem me jepni nje magji/ truk qe ta kthej nga vetja burrin, e t'ma degjoje fjalen.
Kete pyetje ua drejtoj te gjithve ketu ne explorer, ne vecanti atyre qe din vertetØØ te bejne magji.
Une ketu, njoh magjistarin, kshu qe me patjeter pres dhe nje pergjigje prej tij.
Do ju jem mirnjohse kushdo qe me jep nje ndihme.
Perla.
avatar
Perla

NA BASHKON BESIMI DHE SHPRESA VETEM NE NJE ZOT TE VETEM!

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nje keshill

Mesazh  number3 prej 06.01.13 18:00

hiqni doren nga magji e cdo ritual me xhind e demon sepse do jet me keq..........un do ja u jepja nje keshill me te mire..........Provoje e pranoje e lutju ZOTIT JEZUS BIRIT PERENDIS ashtu si ta ndjen shpirti yt ty pa futur fjal te kota vetem dhe u betohem per familjen time do te rregullohet gjithcka...u pershendes dhe uroj bekime
avatar
number3

njeri thjesht

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  Luce prej 06.01.13 19:46

MBLIDH MENDJEN JEZUSI ESHTE ZOTI APO I BIRI
SE JE NGATERUAR PAK ME DUKET?!?
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

109


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  number3 prej 06.01.13 20:12

//.com shkruajti:MBLIDH MENDJEN JEZUSI ESHTE ZOTI APO I BIRI
SE JE NGATERUAR PAK ME DUKET?!?


Te dyja.......eshte PERENDIA qe merr forme njeriu.
avatar
number3

njeri thjesht

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  extraterestrial prej 03.02.13 15:03

Une di nje magji
avatar
extraterestrial

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  Muneer prej 03.02.13 23:43

Perla shkruajti:Jam e martuar qe 3 vjet.
Gjate gjithe kesaj kohe burri ben vetem c'ka t'i thote e ØØma (nana e tij).
Asnje kerkese/ deshire sma plotson, por me thote qe me do shume.
Ju lutem me jepni nje magji/ truk qe ta kthej nga vetja burrin, e t'ma degjoje fjalen.
Kete pyetje ua drejtoj te gjithve ketu ne explorer, ne vecanti atyre qe din vertetØØ te bejne magji.
Une ketu, njoh magjistarin, kshu qe me patjeter pres dhe nje pergjigje prej tij.
Do ju jem mirnjohse kushdo qe me jep nje ndihme.
Perla.

besoj se me shume se magjite do te te duhet ndonje liber i mire
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  petritkosove prej 02.09.13 16:23

number3 shkruajti:
//.com shkruajti:MBLIDH MENDJEN JEZUSI ESHTE ZOTI APO I BIRI
SE JE NGATERUAR PAK ME DUKET?!?

Te dyja.......eshte PERENDIA qe merr forme njeriu.
O njerz qka po folni bre,jezus krishti ishte njeri si gjithe ne,a ishte rob i perzgjedhur nga zoti si i derguar per ta vedisuar njerzimin dhe per ti shpallur shpalljet,ai ishte mesiu biri i mejremes qe e krijoi zoti me urdhrin e tij i tha behu e ai u zhvillua dhe pasaj e perforcoi me shpirtin(engjellin)xhibrilin,eshte njejt sikurse ademin qe e krijoi per here te pare e prej atij dhe gruase se tij u bene te gjithe ne.ai jezusi foli qysh ne djep,pastaj ai sheroj dhe ndimoj njerz ngjalli te vdekur vetem me lejen dhe ndimen e zotit te madherueshem.
avatar
petritkosove

Jeta eshte si biqiklet nese nuk e mban drejtpeshimin rrezohesh........bohesh dhom....e qohesh apet.


3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  excommunicated prej 05.09.13 12:32

Di nje une eshte _ teknik e mind control, dhe funksionon sipas teoris se magjis moderne se mendimet jane gjera_se di ben per ty kjo qe do te them une, dhe smund te them se per sa kohe do te duhet ty qe ta besh per vete ate person _nqs je e interesuar me dergo mesazh dhe do ta dergoj. Ka edhe ne internet me kete qe thua ti i gjen me emrin Persuaders, une per vete si kam kerkuar ndonje adres te vecant dhe smund te then nje te tille.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  xanna prej 06.09.13 2:05

kush din dike qe prish magji,se njerez qe bejne magji edhe une njof plot,por ato jan te rrezikshme.
avatar
xanna

qesh me mire kush qesh i fundit!

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  joniceni prej 06.09.13 13:43

Nga je ti e nderuar,qe t'mund tregoj se kush prish magjia nja qe e di,e shum i afte sherues me magji tbardh dhe ka pervoj tmadhe nkit pun.
avatar
joniceni

<< I'm albanian I have born to fight>>

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  excommunicated prej 06.09.13 15:24

Per te ndikuar te nje person lexoni: Practical mental influence -Willam Walker Atkinson _ky nuk i tregon me detaje si behen por me studimen e magjis do te mesoni me shume si behet kjo. Ketu tek ky manual me pelqen me shume influence people at the distance. Me teper smund tju them.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te ndikoj te nje person ?

Mesazh  Ninno prej 14.09.13 4:22

number3 shkruajti:
//.com shkruajti:MBLIDH MENDJEN JEZUSI ESHTE ZOTI APO I BIRI
SE JE NGATERUAR PAK ME DUKET?!?

Te dyja.......eshte PERENDIA qe merr bnnnbnforme njeriu.
avatar
Ninno

Magjistari

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi