Magjia Grand Grimore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magjia Grand Grimore

Mesazh  wolf27 prej 30.12.12 0:48

KA ARRITUR NJERI TE BEJE "GRAND GRIMOIRE" ??????
avatar
wolf27

48


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia Grand Grimore

Mesazh  Ciroi82 prej 30.12.12 8:55

ca eshte kjoooo?
avatar
Ciroi82

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

grand grimoire

Mesazh  wolf27 prej 30.12.12 22:37

ciroi82 shkruajti:ca eshte kjoooo?
kjo eshte nje magji qe hyn ne magjine e larte,dhe eshte shume e rrezikshme per amatore ku bej pjese edhe une.
avatar
wolf27

48


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi