Ju lutem me ndihmoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  bestina prej 26.12.12 2:19

pershendetje jam nje vajz 20 vjeqare dhe jam ne lidhje me nje djal qe eshte me ne mosh se une dmth ai ka 40 vjet.. problemi i vetem eshte se aj flet shum pak po e di se me do po nga pasiguria po te dedikohem ty.. kam qen e martuar dhe jam ndar para 1 vit e gjysme.. aj ka qen i martuar dhe eshte ndar po edhe aj qe nje dy vite..
e gjitha shpresa qe kam jan fjalt keshillat tuaja.. kam nje vella dhe aj e di per lidhjen ton kan biseduar se lidhja jon eshte serioze.. mirpo muajt ecen dhe un dua qe ai te vendos te fejohet me mua.. ja kam qelur kete teme mirpo disi me duket i ngurt apo mua me duket apo eshte ashtu sdi te dalloj aq sa jam verbuar nga aii... te lutem me tregoo do bej fejesen siq me ka premtuar ai per kete vite te ri apo joo jan genjeshtra te vazhdojj lidhjen apo joooo press nga ti pergjigje te lutemmm shummmmmm
avatar
bestina

bestina

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  rinor.- prej 26.12.12 7:54

ēfare feje i takon ti sipas mendimit tim nese aq shum je verbuar nga ai ai te ka bere magji
avatar
rinor.-

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  angelsweett prej 26.12.12 14:46

E nderuar moshatare imja, se pari te deshiroj fat e suksese ne jet, por do te te keshilloja te mos ngutesh te besh ndonje hap te gabuar per te cilin mund te pendohesh me von., nuk jam kunder lidhjeve me diferenc moshe te madhe, por ne kesi lloj lidhjeve duhet gjithmon te besh kujdes, sepse te pakt jan ata qe kan qellime serioze, gjithsesi mendimi im personal, por mos u ndiko nga ky thjesht ec perpara ashtu si te te flet zemra jote:-)
suksese edhe nje her, dhe mos u ngut ne asnje vendim qe merr!!
avatar
angelsweett

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Luce prej 26.12.12 20:00

me fal po kan mbaruar djem e rinje nga zona jote qe ja ve syrin plakut?
nuk te ngjason me babin ai?
thiri mendjes mos be gabime trashanike
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

te lutem me nihmo

Mesazh  bestina prej 26.12.12 21:27

mua sme pengonnn mosha e tijjj.. jam dashuruar po aj sgjendet ketu eshte jasht shtetit..:) e duaa po ja qe sot mi vertetoj fjaletttt... sdua per burr nje kalama qe sjell telashe i pa pjekurr dua ate qe ma kupton shpirtin si AI
avatar
bestina

bestina

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

prsh

Mesazh  kitara-61 prej 26.12.12 22:07

une nuk jam brenda problemit tend qe te gjykoj sakt se cka gnjen ty...gjith ne i shohim gjerat ne kendeveshtrim te ndryshem..gjithe kuptojm ,ngjejm ndryshme,,po per gjithe ne e bardha eshte e bardh dhe e zeza e zeze...mendo mire para se te besh nje hap...para se te besh haapin e pare llogariti rezultatet gje mund te te sjell i tere veprimi zoti te ndihmoft
avatar
kitara-61

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Luce prej 27.12.12 10:53

PO ATHERE CA NDIHME KERKON?
NQS SE KE VENE RE SESHTE FORUM PER DASHURICKA
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi...

Mesazh  Devi prej 27.12.12 23:23

dashuria eshte bekim dashuria eshte mallkim dashuria eshte ferr dashuria eshte parajse... dashuria eshte e verber eshte shurdhe por prape pa te nuk ka kuptim asgje ne kete bote. po nuk dashurove nuk ke jetuar.. problem eshte dashuria,sidomos kur eshte e nje aneshme..
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Muneer prej 27.12.12 23:31

Pike se pari sigurohu qe nuk ka ndonje tjeter apo qe nuk eshte i martuar.. Te tjerat vijne vete.. Mqs thua qe eshte pak i terhequr dhe flet pak atehere qendro ti ne krye te lidhjes dh kontrolloi ti gjerat!!!
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

593


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Cimi Elezi prej 28.12.12 0:18

E ka then me lart psikologjia qe ka qene i martuar por eshte ndare,gjithsesi bestina,per mendimin tim nese vertet duheni shume endrra juaj do realizohet.Nuk ka rendesi mosha e tij,sje as e para e as e fundit.Mbi te gjitha keto qendron dashuria.Ska magji te mbaj te lidhur nje dashuri,mire sot me magji,po neser????????dashuria mbijeton fale sinqeritetit,nese ka sinqeritet mes jush,atehere gezoju dashurise tende...magjite nuk te bejne pune.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Dor1Alb prej 28.12.12 0:26

ja kto jan "fundi botes"

nje 20 vjecare dashurohet me nje 40 vjecar

booh ,,, po ne meshkujt 23 vjecaret duhet ta marrim gruan 3 vjec ??

po ju moj zonjush e dashur e dini ju qe kur te shkosh ne moshen 30-35 vjece kur trupi dhe hormonet e tuja jan kulmin e tyre

e ke menduar e dashur qe "burri juaj" ne ate koh do jet 55 vjec dhe do i ken ren dhembet dhe ka mendjen vec per te flejt

gjum ???!!!.....

Ndoshta shumica nga ju do me paragjykojn nga ky mendim qe dhash un por thjesht ESHT MENDIMI IM
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Luce prej 28.12.12 14:20

ke folur shume bukur DORIALB
TE LUMTE
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  A.Angel prej 30.12.12 0:57

DOR1ALB shkruajti:ja kto jan "fundi botes"

nje 20 vjecare dashurohet me nje 40 vjecar

booh ,,, po ne meshkujt 23 vjecaret duhet ta marrim gruan 3 vjec ??

po ju moj zonjush e dashur e dini ju qe kur te shkosh ne moshen 30-35 vjece kur trupi dhe hormonet e tuja jan kulmin e tyre

e ke menduar e dashur qe "burri juaj" ne ate koh do jet 55 vjec dhe do i ken ren dhembet dhe ka mendjen vec per te flejt

gjum ???!!!.....

Ndoshta shumica nga ju do me paragjykojn nga ky mendim qe dhash un por thjesht ESHT MENDIMI IM
Te lumte ke folur me vend. Ndjej vertete keqardhje per kete vajze.
avatar
A.Angel

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni

Mesazh  Marlend prej 31.12.12 2:58

Ore ēa ndihme do kjo mo? Kush eshte 20 vjeē kjo apo ai?? Ah moj vajze ti paske shkare,ne vend te kerkoj ndihme ai vjen kjo.. futu tek forumi zemrentimekushevrau.com hahahaah pik e zez
avatar
Marlend

toleranca eshte celesi drejt zhvillimit

141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi