Kam nje problem me veten

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kam nje problem me veten

Mesazh  elvis sejdija prej 04.12.12 13:01

peshendetje miq te dashur dedh tju pyes per diqka kam pasur shum pasion qe i vogel te mesoj kung fu por u rrita dhe studiova nje vit karate me nje profesor ku isha i pari por problemet familjarr nuk me lan ta vazhdoja me kete sport jam njeri qe besoj te zoti por kam nje problem shum here bej joga askush nuk me ka mesuar por me vjen natyrshem se si duhet ti bej gjerat dhe ndodh ndonjehere qe vetem ne duar kam nje forc qe as vete nuk arrij ta kuptoj se nga.

me vjen por jo gjithmone por vetem kur kam dike inat shum po ju tregoj dy raste. nje dajal i madh me muskuj kishte ngacmuar kishte ngacmuar vellain tim te vogel ika bashke me nje shok per ta sqaruar kete punr filluan llafet ai me gjuajti dhe rash ne toke ne moment kam pare ne nje vizion murgj te cilet kur bej joga i shikoj shum here shoku im po ziheh me atd ai po i gjuante por jam ngritur jam dridhur nga forca qe kisha ne duar po me dukej si enderr e kam qelluar ne kok me dores hekuri ne kok se di se s here pastaj ishte berd gjith gjak kam lene dorezen dhe doja tja shkulja fytin erdhen dy burra por edhe me ato e pesuan me keq se si shpku im po u qudiste se nuk po e besonte ai quni ka shkuar ne spital kishte 23 penjn ne koke dhe demtime ne bajame kur isha i qetd thojs un nuk jam kaq i pashpirt ta bej nje njeri ashtu por ad vete se di pastaj morali qe me bente familja.

2 para nje jave po zihesha me fjal me njerin ne pune se qfar me tha dhe filloj sherri por po i gjuaja me grushta por ishte 35 vjeq nuk po me kthente dore por se qa me shau dhe i kam qellua me pjesen e dores qe gjuajn ne karrate ra ne toke dhe 5 dite nuk ju ka hequr e nxira. me falni nese ju Merzita por un dua shum te mesoj kung fu por kam edhe frike se di qpo me ndodh
avatar
elvis sejdija

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje problem me veten

Mesazh  Tanki prej 04.12.12 14:22

- Se pari permirso 'DREJTSHKRIMIN' ( Korigjo - je ) , Pastaj Vendos Pik Quditese , Presje dhe Pike sepse nuk Kuptohet asgje se qfar ke shenuar .

RESPEKTE....!!!
avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

268


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje problem me veten

Mesazh  elvis sejdija prej 06.12.12 2:05

pershendetje un desha te ndaj dicka me ju dhe jo te merrja mesime per shkrimin, meqe e kam shkruar nga i phone dhe jo me pc edhe kam bere gabime megjithate flm per mbeshtetjen.!
avatar
elvis sejdija

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje problem me veten

Mesazh  euterpa prej 06.12.12 8:50

Tanki ti thua te rregulloj shkrimin por a e shef cfare shkrimi keni bere ju? hahhahaha

Per ty elvis te them qe thjesht mundohu te kontrollosh veten dhe te jesh me i qete!
Endrren tende realizoje ne nje dhom apo studio por jo me njerez , e ne rruge! Mendimi im ok! thjesht perqendrohu te qetesia shpirterore! Ne kete faqe ka shume shkrime ku mund te lexosh dhe besoj do e gjiesh nje pergjigjie tamam!
Kalofsh mire
avatar
euterpa

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi