Si ta largoj magjine?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ta largoj magjine?

Mesazh  enkel hoxhallari 16 prej 03.12.12 15:28

Une jam nje person nga Shqiperia per sa i prket magjise un po them se nuk e di cfare eshte magjia por un ne trupin tim kam nyja dhe i ndjej vetem duke i liruar muskujt.i ndjej ne duar ne kembe ne koke dhe kjo esht magji e nxehte po kjo esht e dyta magji sepse kam edhe magji te ftoht.
Pervec ketyre un shikoj rrath ne erresire jane rrath te shndritshem qe dalin sa eshte syri dhe zvogelohen.
Do tju lutesha shume te me tregonit si mund te veproj per ta larguar, sepse nuk e shkrij dot pernjehere.
avatar
enkel hoxhallari 16

s

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta largoj magjine?

Mesazh  tetari prej 05.12.12 19:33

Kontakto keta

http://quranheals.webs.com/kontakt
avatar
tetari

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi